Miód lipowy z orzechami, krem 230 g

Oznaczenia
Kod kreskowy
5903802493221
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

Sama natura, orzechy i miód, a smakuje zupełnie jak cukierki toffi. Uwaga, trudno od niej odgonić dzieci ;). Lekka i arcysmaczna alternatywa dla masła orzechowego!

Uwielbiamy orzeszki arachidowe za ich wspaniały, odżywczy skład i wspaniały smak! Te pochodzące z Brazylii orzechy są bogatym źródłem białka i witaminy B3, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego mózgu. Z tego właśnie powodu zaleca się regularne spożywanie nie tylko w czasie wzmożonego wysiłku (umysłowego jak i fizycznego) - ale na co dzień! W orzeszkach ziemnych znajdziemy ponadto wartościowe jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, błonnik i znaczną ilość potasu.

Wypróbuj smaczne połączenie orzechów arachidowych i miodu lipowego w formie gładkiego kremu – idealnego do smarowania! Nasza receptura przypadnie do gustu wszystkim tym, którym znudziło się tradycyjne masło orzechowe lub poszukują mniej tłustej i kalorycznej alternatywy. Szlachetny miód lipowy 100% pochodzenia polskiego, zapewnia wspaniały smak i aromat. Ponadto jego zażywanie jest bardzo wskazane w stanach osłabienia organizmu, jesiennego przemęczenia i podczas rekonwalescencji. Jeśli chcesz się wzmocnić w okresie jesienno- zimowym, ale owocowe smaki to nie Twój typ - Miód lipowy z orzechami – KREM to STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!

Składniki:

miód lipowy 138 g
orzechy arachidowe 92 g

Waga netto- 230 g

Producent: Beharmony

by SolEx B2B