Erytrytol puder już w sprzedaży!

Po wielu zapytaniach do naszej linii zdrowych słodzików dolącza erytrytol puder. W zgrabnym opakowaniu ze struną będzie niezbędnym produktem w każdej zdrowej kuchni.

CZYTAJ DALEJ
Nowe, bardziej ekonomiczne opakowanie ksylitolu- 2 kg

Dla tych, którzy już znają nasz oryginalny, fiński ksylitol a chcieliby otrzymać go w najlepszej cenie wprowadzilismy kolejne ekonomiczne opkowanie. Torebka typu doypack to wygodne opakowanie umożliwi...

CZYTAJ DALEJ
Wegańskie słodycze Super Fudgio

Oferta bezcukrowych słodyczy poszerzyła się o wegańskie przepyszne słodycze Super Fudgio.Wafelki słodzone daktylami, czekoladki słodzone erytrytolem, batoniki daktylowe. Wszystkie produkty są ekologic...

CZYTAJ DALEJ
SEZAMKI BEZ CUKRU!

Pyszne sezamki bez dodatku cukru! Słodzone maltitolem i ksylitolem. Pyszna i zdrowa przekąska w pracy, szkole i podróży.

CZYTAJ DALEJ
ORKISZOWE CIASTECZKA Z KSYLITOLEM

Ulepszyliśmy recepturę i obniżyliśmy kaloryczność. W okresie wiosennym ciasteczka pakowane są w wiosenną, świąteczną torebkę.

CZYTAJ DALEJ
NOWE EKONOMICZNE OPAKOWANIE KSYLITOLU 250 G

Do szerokiej oferty Santini zawitało dziś takie oto maleństwo. Ksylitol 250 g w małej ekonomicznej torebce. Nowe opakowanie jest wygodne w użyciu i tańsze w zakupie. Dostępne już na platformie.

CZYTAJ DALEJ
NIŻSZE CENY NA MLECZNE CZEKOLADY

Wszystkie wyroby z mlecznej czekolady teraz dostępne w niższej cenie.

CZYTAJ DALEJ
SANTINI WPROWADZA SUPLEMENTY DIETY

Stawiamy na odporność. Witamina C i cynk to idealne połączenie, aby wzmocnić system immunologiczny.

CZYTAJ DALEJ
by SolEx B2B