O nas

SANTINI – NAJWIĘKSZY W POLSCE DYSTRYBUTOR KSYLITOLU.

Działamy na polskim rynku od 2008 roku.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm zajmującą się dystrybucją ksylitolu oraz produktów na bazie ksylitolu.

Współpracujemy z hurtowniami spożywczymi, sklepami ze zdrową żywnością, cukierniami, aptekami, przychodniami oraz klientami detalicznymi.

Od 2010 roku produkujemy czekolady, cukierki, lizaki i inne słodycze z ksylitolem. Obecnie mamy najszerszą w kraju ofertę produktów ksylitolowych. W naszym asortymencie znajduje się także stewia i inne ekologiczne oraz naturalne produkty spożywcze.Dystrybuowane przez nas produkty cechują się niską kalorycznością i niskim indeksem glikemicznym, są polecane przez lekarzy diabetologów, homeopatów, naturopatów, stomatologów.

Od początku naszej działalności wielką wagę przykładamy do pochodzenia produktów. W naszej ofercie znajduje się tylko i wyłącznie fiński ksylitol. Każda importowana partia jest udokumentowana odpowiednimi certyfikatami i dokumentami przewozowymi. Dla naszych klientów stanowi to gwarancję, że produkt, jaki otrzymują, jest naturalny, oryginalny i bezpieczny.

WIZJA DZIAŁANIA
Ludzie coraz częściej muszą rezygnować z drobnych, słodkich przyjemności. Wszystko przez strach przed cukrzycą, nadwagą czy alergią. A nawet jeśli tego nie robią, żyją w poczuciu winy, że szkodzą sobie i swojemu zdrowiu.

Chcemy, aby dzięki naszym produktom mogli zmienić podejście do swojej diety. Zależy nam, żeby nie musieli skreślać z niej słodyczy, które tak lubią, a równocześnie mogli mieć pewność, że jedząc czekoladę czy cukierka, nie popełniają wykroczenia przeciwko swojemu zdrowiu.

Chcemy przekonywać ludzi, że ze zdrowiem nie warto eksperymentować. Jeśli sięgnie się po odpowiednie produkty, jedzenie może być zdrowe, smaczne, słodkie i mało kaloryczne.

 

© SolEx B2B