Orzechownia Kawa Espresso mielona 200g

Oznaczenia
Kod kreskowy
5903268059252
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

Świeżo palona kawa z polskiej palarni. To autorska mieszanka 4 odmian wysokogatunkowej Arabiki z Afryki i Ameryki Południowej (80%) oraz (20%) azjatyckiej Robusty. Dzięki obecności ziaren Robusty, kawa ta jest idealną bazą do przygotowania kaw mlecznych. Doskonale zbalansowana z delikatną pianką. Połączenie wyrazistego, ostrzejszego smaku Robusty z intensywnym aromatem Arabiki sprawiają, że zakochasz się w niej od pierwszego zaparzenia. Polecana do wszystkich rodzajów ekspresów.


Składniki: kawa świeżo palona 100% (80% Arabika, 20% Robusta)

Masa netto: 200g


Wszystkie kawy są wypalane w tradycyjnym piecu bębnowym, tzw. palenie mistrzowskie lub tradycyjne, dzięki czemu wydobywamy z ziaren kawy najlepsze walory smakowe i zapachowe (w odróżnieniu od palenia przemysłowego).

Kawy smakowe Orzechownia można zaparzać tradycyjnie oraz alternatywnymi metodami parzenia. Doskonale smakują w klasycznej, czarnej wersji oraz z niewielką ilością mleka, które dodatkowo wydobywa głębię i smak.  Od teraz nie potrzebujesz do kawy niczego słodkiego,  gdyż nasze kawy smakowe zaspokoją nawet największych łasuchów! Pyszne smaki bez wyrzutów sumienia i bez żadnych kalorii.


Dodatkowe informacje:

Stopień palenia – 3 / 5
Kwasowość – 2 / 5
Intensywność – 3 / 5
Nuty: orzech, czekolada
To autorska mieszanka 4 odmian wysokogatunkowej Arabiki z Afryki i Ameryki Południowej (80%) oraz (20%) azjatyckiej Robusty.

© SolEx B2B